Historie

historie Hlavní impuls k zahájení výstavby restaurace dal majitel zdejšího pivovaru a realit, sládek, František Šulc se záměrem postavit další pivovarskou hospodu v rozšiřující se periferii Čelákovic-"Za dráhou". Stalo se tak koncem první republiky.
Stavbu postupně předával svému nejstaršímu synovi, rovněž sládkovi, který restauraci dostavěl a provozoval až do konce 50- tých let minulého století, kdy mu byla zestátněna.
historie Nový, vládou pověřený správce dále poskytoval restaurační služby, ovšem budova i zařízení bez potřebných investic značně chátrala.
historie Po roce 1989 byla ve zuboženém stavu rodině vrácena. V roce 1993 proběhla rekonstrukce, kdy byla celá budova rozšířena a upravena na penzion. V této podobě fungoval Penzion Na Požárech dlouhých 13 let. Bohužel, vše nové jednou zestárne a přestane vyhovovat, proto začaly ke konci roku 2006 zatím největší úpravy. K budově přibylo další patro a tím i pokoje. Kompletní rekonstrukcí prošly i prostory pivnice a restaurace. Stylově a citlivě provedené úpravy můžete v tuto chvíli posoudit i Vy, naši hosté. Buďte vítáni.


Validated by HTML Validator Valid HTML 4.01 Transitional ©crewer 2012